II OFPSN

W dniach 14-16 października 2016 roku zorganizowaliśmy na terenie naszego Uniwersytetu drugą edycję Ogólnopolskiego Forum Przedsiębiorczości Studentów z Niepełnosprawnościami. Z naszego zaproszenia skorzystało 41 studentów z całej Polski.

Tematem przewodnim tegorocznego Forum były szeroko pojęte kompetencje. W trakcie konferencji uczestnicy mieli okazję wziąć udział w warsztacie przeprowadzonym przez przedstawicieli firmy Global BD Trading oraz wysłuchać niezwykle interesujących prelekcji przygotowanych przez studentów.

Forum było doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, wymienienia się spostrzeżeniami dotyczącymi kompetencji oraz zintegrowania się ze studentami z innych uczelni.

dsc_1093 dsc_1162 dsc_1164 dsc_1168 dsc_1217 dsc_1219 dsc_1221

fot. Tomasz Betka