Weekend adaptacyjny OSN

Weekend adaptacyjny odbył się w dniach 3-5 marca 2017 roku w Zakopanem. Wzięło w nim udział 14 studentów.

W programie weekendu znalazły się warsztaty pt. „Wpływ ćwiczeń hatha jogi na komponenty somatyczne i wybrane zdolności motoryczne”, które przeprowadziła Pani dr Danuta Palica oraz szkolenie pt. „Sprawność zdrowotna kręgosłupa” przeprowadzone przez Panią dr Gabrielę Karkoszkę.

Weekend adaptacyjny był doskonałą okazją do zaadaptowania studentów pierwszego roku ze środowiskiem naszej Organizacji oraz przekazania im przydatnej wiedzy. W przerwach między poszczególnymi blokami zajęć mieliśmy okazję do podzielenia się własnymi spostrzeżeniami oraz zintegrowania się.
Pomimo napiętego grafiku udało nam się wjechać na Gubałówkę oraz spędzić czas na spacerze po Krupówkach we wspólnym gronie.

dsc_4755 dsc_4781

Author: admin