SuperPływak

 

W związku z tym, że pływanie jest najbliższą nam dyscypliną sportową, we współpracy ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu organizowaliśmy dwie edycje zawodów SuperPływak UE. 

Skierowane są one do wszystkich studentów i pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Celem akcji jest zachęcenie ich do rywalizacji sportowej oraz popularyzowanie aktywności fizycznej (w tym przypadku pływania). Zawody trwają kilka miesięcy, a każdy chętny może przystąpić do uczestniczenia w nich w dowolnym momencie ich trwania. Uczestnicy po każdej wizycie na uczelnianym basenie (w wybranych dla zawodów godzinach) zapisują uczciwie przepłynięty dystans. Wyniki są zapisywane i sumowane w specjalnych kartach zawodników.

Tytuł SuperPływaka UE otrzymuje osoba, która w czasie trwania całych zawodów przepłynęła najdłuższy dystans. Wyróżnia się zwycięzcę w kategorii student oraz w kategorii pracownik. Ciekawym urozmaiceniem jest przyznawanie nagród etapowych i specjalnych. Są one przyznawane losowo, każdy ma więc szansę je zdobyć. Największym trofeum pozostaje jednak tytuł SuperPływaka UE, puchar oraz nagrody pieniężne i rzeczowe dla tych, którzy przepłynęli największe dystanse. Zwieńczeniem zawodów jest uroczysta gala podsumowująca, która integruje uczestników.

 

Organizacja Studentów Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

logo-osn-wyrazne-strona

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

logo ue

Urząd Miasta Katowice

katowice-logo

 

Alians S.C. (znajdź markę na Facebook’u)

 

AZS UE KATOWICE

azs logo

Autor admin